Czy warto przejść szkolenie FANUC?

Czy warto przejść szkolenie FANUC?

Technologia CNC od lat wykorzystywana jest na liniach produkcyjnych. Jednak urządzenia te są coraz bardziej zaawansowane i wydobycie z nich pełnego potencjału wymaga odpowiedniej wiedzy. Właśnie dlatego FANUC zapewnia stosowne szkolenia, pozwalające lepiej zapoznać się z jej rozwiązaniami. Dowiedz się o nich więcej już teraz!

Czym jest szkolenie FANUC?

Firma ta, jak wielu innych producentów, dostarcza specjalistyczną wiedzę, by pracujący na niej fachowcy mogli wykorzystać pełen potencjał ich systemów. Zapewniane przez FANUC szkolenie to różnego rodzaju kursy, w tym te dotyczące jej robotów. W trakcie takich seminariów połączonych z warsztatem omawiane są różne zagadnienia dotyczące użytkowania sprzedawanych przez tę markę rozwiązań.

Kto i dlaczego powinien przejść takie szkolenia?

Opisywane zajęcia powinni przechodzić przede wszystkim specjaliści, którzy będą pracowali z wybranym urządzeniem. Tyczy się to więc m.in. programistów, operatorów maszyn, inżynierów produkcji/procesu czy automatyków. Celem przeprowadzenia szkolenia FANUC jest zapoznanie ich z podstawowymi zasadami pracy z dostarczonym sprzętem i dostarczenie wiedzy, jak wykorzystać jego potencjał.

W trakcie kursu poruszane są zarówno kwestie bezpieczeństwa użytkowania, jak i budowy oraz funkcjonalności robota. Sami uczestnicy zresztą w trakcie zajęć będą pracowali z maszyną pod okiem instruktora, więc mają one wymiar ściśle praktyczny. Poznają jej budowę, sposób włączania, a także zasady ręcznego sterowania nią.

Gdzie można je odbyć?

Opisywane szkolenie FANUC można wykupić u partnerów firmy. Pamiętaj przy tym, że aby zorganizować takie seminarium, konieczne będzie zebranie odpowiedniej minimalnej liczby uczestników. Kurs odbywa się w wyznaczonym przez organizatora miejscu. Sprawdź więc ofertę dobrej firmy z rozwiązaniami CNC i zamów voucher dla siebie!

Czy warto zainwestować w nowoczesne paleniska ogrodowe? Previous post Czy warto zainwestować w nowoczesne paleniska ogrodowe?
Jak uzyskać polskie tablice rejestracyjne? Next post Jak uzyskać polskie tablice rejestracyjne?